Westrijdprogramma

maandag 26 oktober 2020
26/10 19:50Hebbes 3Luno 4Olympos/De UithofUtrecht18:45

Uitslagen

zaterdag 24 oktober 2020
24/10 15:30Luno 1KZ Danaiden 1
24/10 13:55Luno 2Excelsior 4
24/10 13:45Velocitas 2Luno 3
24/10 12:10Luno A1OVVO A2
woensdag 21 oktober 2020
21/10 20:15Luno A1KIOS A1
zaterdag 17 oktober 2020
17/10 15:30DES 1Luno 1
17/10 12:50DES 3Luno 2
17/10 16:15Luno 3EKVA 2
17/10 14:45Luno 4Hebbes 3
17/10 10:15Velocitas A2Luno A1
17/10 13:15Luno A2De Vinken A1
woensdag 14 oktober 2020
14/10 20:00Tempo MW2Luno MW1
dinsdag 13 oktober 2020
13/10 20:30Korbis MW1Luno MW11011
zaterdag 10 oktober 2020
10/10 15:30Luno 1Weidevogels 1916
10/10 13:55Luno 2Weidevogels 2915
10/10 12:00ESDO A2Luno A273
10/10 12:45Het Bosch B1Luno B1119
10/10 13:20Atlantis C1Luno C189
10/10 11:05Luno D1Fiducia D341
10/10 10:00Luno E1Dalto | Klaverblad Verzekeringen E376
10/10 09:30Fiducia E2Luno E289
10/10 10:30RDZ F1Luno F1151
donderdag 8 oktober 2020
08/10 19:00Luno B1OVVO B455
woensdag 7 oktober 2020
07/10 20:30Fiducia 2Luno 31717
07/10 20:15Luno MW1Vriendenschaar MW1113
zaterdag 3 oktober 2020
03/10 16:00Vitesse 1Luno 1196
03/10 15:30Refleks 3Luno 265
03/10 12:40Luno 3Reeuwijk 2137
03/10 14:15Luno 4Synergo 7510
03/10 11:00Fiks A1Luno A1821
03/10 14:00Fiducia A3Luno A2125
03/10 11:15Luno C1ESDO C1411
03/10 10:05Luno D1SDO | Fiable D134
03/10 10:05Luno E1Koveni E194
03/10 10:15Vriendenschaar E1Luno E265
03/10 09:30Fiducia F1Luno F1124
woensdag 30 september 2020
30/09 20:15Luno MW1Korbis MW11110
zaterdag 26 september 2020
26/09 15:30Luno 1Dunas 11310
26/09 13:55Luno 2Dunas 21014
26/09 16:30Pernix 4Luno 32515
26/09 14:00ESDO 2Luno 41111
26/09 12:00Luno A1ONDO A21212
26/09 12:35Atlantis B2Luno B154
26/09 10:45EKVA C1Luno C1102
26/09 12:00De Vinken D1Luno D1103
26/09 10:00Tweemaal Zes E2Luno E124
26/09 11:05Luno E2Koveni E215
26/09 10:00Luno F1SGV F1010
zaterdag 19 september 2020
19/09 15:30GKV 1Luno 12117
19/09 17:00GKV 2Luno 22017
19/09 13:45Luno 3Rapid 2117
19/09 12:30ALO A1Luno A1722
19/09 15:20Luno A2ESDO A2912
19/09 12:25Luno B1Het Bosch B1115
19/09 11:15Luno C1Atlantis C147
19/09 14:00Fiducia D3Luno D146
19/09 10:00Dalto | Klaverblad Verzekeringen E3Luno E1146
19/09 11:10Luno E2Fiducia E269
19/09 10:05Luno F1RDZ F164
woensdag 16 september 2020
16/09 20:15Luno MW1Tempo MW21011
zaterdag 12 september 2020
12/09 15:30Luno 1ODO 11211
12/09 17:10Luno 2ODO 21313
12/09 14:00IJsselvogels 2Luno 3205
12/09 18:00Synergo 7Luno 4124
12/09 13:55Luno A1ODO A11312
12/09 12:20Luno A2Fiducia A31111
12/09 10:00OVVO B4Luno B178
12/09 09:30ESDO C1Luno C165
12/09 09:00SDO | Fiable D1Luno D131
12/09 09:00Koveni E1Luno E168
12/09 11:10Luno E2Vriendenschaar E143
12/09 10:00Luno F1Fiducia F116
donderdag 10 september 2020
10/09 20:00Vriendenschaar MW1Luno MW1125
zaterdag 5 september 2020
05/09 15:30KZ Danaiden 1Luno 11612
05/09 15:35Excelsior 4Luno 21613
05/09 12:30Luno 3Velocitas 21313
05/09 14:10Luno 4ESDO 2107
05/09 09:45OVVO A2Luno A1320
05/09 11:45De Vinken A1Luno A2117
05/09 11:10Luno B1Atlantis B245
05/09 11:10Luno C1EKVA C177
05/09 10:00Luno D1De Vinken D162
05/09 10:00Luno E1Tweemaal Zes E275
05/09 11:30Koveni E2Luno E244
05/09 09:45SGV F1Luno F1131

Standen

KNKV 2e klasse G
1Vitesse 16600121294782
2Weidevogels 16501101097534
3DES 1640281078324
4KZ Danaiden 1630368793-6
5Luno 1620446993-24
6GKV 16204486126-40
7Dunas 16105272106-34
8ODO 16105266102-36
KNKV Reserve 2e klasse J
1Pernix 4651011957124
2Rapid 264119826220
3IJsselvogels 264028906822
4Velocitas 26312786815
5Luno 3622267489-15
6Fiducia 2611437288-16
7Reeuwijk 2610527492-18
8EKVA 2610526890-22
KNKV Reserve 2e klasse K
1Excelsior 46501101058025
2GKV 2640281119021
3DES 3640289294-2
4Weidevogels 263036948410
5Refleks 3630367686-10
6Dunas 2630367992-13
7ODO 2611437993-14
8Luno 2601516784-17
Breedtekorfbal Senioren poule 040 (najaar)
1Synergo 7650110624319
2ESDO 263127675215
3Luno 4411233040-10
4Hebbes 3400403256-24
Midweek poule 036 (najaar)
1Vriendenschaar MW143016513120
2Tempo MW23201433330
3Luno MW1520343856-18
4Korbis MW1410324547-2
A-junioren 2e klasse H
1ONDO A2651011904743
2ODO A1750210987523
3Luno A154109884246
4KIOS A143016713833
5Velocitas A2521255154-3
6ALO A1610524091-51
7OVVO A2501413576-41
8Fiks A1600604797-50
Breedtekorfbal Junioren poule 048 (najaar)
1ESDO A264119604416
2Fiducia A363218564115
3De Vinken A1512243649-13
4Luno A2501413553-18
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 053 (najaar)
1Atlantis B264201033267
2Het Bosch B16312743412
3Luno B16213541383
4OVVO B4602422638-12
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 058 (najaar)
1Atlantis C164119534112
2EKVA C163127493613
3ESDO C1621353542-7
4Luno C1611433149-18
Breedtekorfbal D-pupillen poule 061 (najaar)
1De Vinken D1650110531637
2SDO | Fiable D164028332211
3Luno D1630362324-1
4Fiducia D3600601259-47
E-pupillen poule 067 (najaar)
1Dalto | Klaverblad Verzekeringen E3650110582236
2Luno E165011041374
3Koveni E1510422042-22
4Tweemaal Zes E2500501331-18
E-pupillen poule 129 (najaar)
1Fiducia E2650110442618
2Koveni E26213525241
3Luno E2621352935-6
4Vriendenschaar E1620441528-13
F-pupillen poule 035 (najaar)
1SGV F1660012541737
2RDZ F16303636297
3Fiducia F16204436333
4Luno F1610521360-47

Vervoer

week 42 : van dinsdag 20 oktober 2020 t/m maandag 26 oktober 2020
26/10 19:50Hebbes 3Luno 4Olympos/De UithofUtrecht18:45

Trainingstijden

Team
Luno 1
Luno 2
Luno 3
Luno 4
Luno MW1
Luno A1
Luno A2
Luno B1
Luno C1
Luno D1
Luno E1
Luno E2
Luno F1

Trainer
Remco
Remco / Mark
Rogier
Rogier

Job
Stella / Laura
Lisa / Marco
Pepijn / Floor
Fleur / Timon
Tim / Lotje
Marlies / Niels
Tobias

Maandag












Dinsdag
20:30 – 22:00
20:30 – 22:00
20:00 – 21:00
20:00 – 21:00

19:00 – 20:15
19:00 – 20:15
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00


Kangoeroes
(Thijs, Ella, Sandra, Danielle)

Woensdag




20:00 – 21:30







Zaterdag

Donderdag
20:30 – 22:00
20:30 – 22:00
20:15 – 21:15
20:15 – 21:15

19:00 – 20:00
19:00 – 20:00
19:00 – 20:00
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00
18:00 – 19:00

10:00 – 11:00

Bardienst

Datum

12-09-2020


19-09-2020


26-09-2020


03-10-2020


10-10-2020


17-10-2020

24-10-2020

Tijd

10:00 – 12:30
12:30 – 15:00
15:00 – 18:00
10:00 – 12:30
12:30 – 15:00
15:00 – 17:30
10:00 – 12:30
12:30 – 15:00
15:00 – 17:30
10:00 – 12:30
12:30 – 15:00
15:00 – 16:00
10:00 – 12:30
12:30 – 15:00
15:00 – 17:30
10:00 – 11:15
15:45 – 18:00
12:00 – 15:00
15:00 – 17:30

Bardienst

Fam. Roelofs, Angelica Vahl
Fam. Bertels, Laudy Groenewold
Fam. Van Zanten, Fam. Keereweer
Fam. Nagel, Fam. Versloot
Monique de Wit, Fam. Griffioen
Silvia Hardeveld, Danielle de Groot
Fam. van Riet, Fam. Van Vliet
Marja Hoogendoorn, Elise Dorsman
Fam. Hardeveld, Ineke Notermans
Miranda Kasius, Wanda Oosterlaken
Rita Vos, Maaike van Valkenburg
Maaike van Valkenburg
Denice van Valkenburg, Sandra de Jong
Marieke Vianen, Anneke Dekker
Peter Huisman, nog in te delen
Kantine commissie
Kantine commissie
Peter Bos, nog in te delen
nog in te delen, nog in te delen

Schoonmaakdienst

Datum

Woensdag 9 september
Maandag  14 september
Woensdag 23 september
Maandag 28  september
Maandag  5 oktober
Woensdag 14 oktober
Woensdag 21 oktober

Schoonmaakdienst

Fam.  Koster, Fam.  Moussaten, Leonie Nap
Danielle Stigter, Fam van Kesteren, Annemarie de Goederen
Marrie Hoogendoorn, Elleke Herben, Sofie Loos
Fam Korrel, Bernadet van Vliet, Fam. van Eijk
Anita Hoogendoorn, Jeanette Vrolijk, Annemarie de Goederen
Fam. De Korte, Eveline Damen, Nienke Pronk, Fam. Plugge
Maaike van Valkenburg, Ilona van Leeuwen, Fam. Poppema

Zaalwachten